دپارتمان ترکی استانبولیدپارتمان روسیدپارتمان زبان چینی

لیست بهترین اموزشگاه های زبان شیراز

گاما لیست بهترین آموزشگاه شیراز


انتخاب و معرفی لیستی قدرتمند و قابل اعتماد از بهترین اموزشگاه های زبان در زمینه زبان کاری به غایت دشوار و پیچیده بوده و نیازمند دانش کافی در این زمینه میباشد.
و البته جمع آوری نظر زبان آموزان و شاگرادن  هر مجموعه اموزشی نیز کاری دشوارتر..
مجموعه آموزشی گاما پس از انجام تحقیقی میدانی و با کمک اساتید فعال در هر زمینه زبانی به معرفی لیست بهترین آموزشگاه زبان در سطح شهر شیراز پرداخته است.
لازم به ذکر است که این لیست بر مبنای دانش و شناختی تجربی تهیه گردیده و سایر مجموعه های فعال نیز میتوانند با در اختیار قراردادن اطلاعات خود کمک بزرگی به تکمیل این لیست و در نهایت کمک به جویندگان علم نمایند.

زبان انگلیسی – آزمون آیلتس IELTS

ایلتس ازمونیست تخصصی و آموزش آن کار هر کسی نیست.. گاما متخصص دوره های آمادگی آیلتس میباشد

۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶

 

زبان آلمانی:

-موسسه فرهنگی گفت وشنود
تنها مرکز قدرتمند زبان آلمانی در شیراز  و جنوب ایران می باشد. مجموعه گفت و شنود در مدت ۶ ماه شما را برای شرکت در آزمون گوته اماده خواهد کرد.البته ازمون اصلی گوته فقط و فقط در سفارت آلمان در تهران برگزار میشود.
شیراز – پل معالی اباد – کوچه ۱

۰۷۱۳۶۲۳۲۳۹۴

زبان فرانسه:
موسسه نسل آینده

آموزش زبان فرانسه با کتاب های آموزشی مختلفی برگزار می شوند که بسته به هدف دانشجویان از یادگیری زبان فرانسه  و سطح آنها در زبان فرانسه تعیین می شوند. در این دوره ها اغلب از کتاب های جدید Taxi  استفاده می شوند تا دانشجویان برای مکالمه آماده شوند. هم چنین سری فیلم های آموزشی زبان فرانسه به نام extr@ استفاده می شوند تا دانشجویان بتوانند مهارت  شنیداری زبان فرانسه خود را ارتقا بخشند و هم چنین سریعتر به مکالمه فرانسوی آشنا شوند و از لهجه آنها بهره ببرند. آموزش گرامر فرانسه نیز در این کلاس ها انجام می شوند اما به صورتی که دانشجویان کمتر ساختارها را حفظ کنند و بیشتر آن را در مکالمه به کار ببرند تا به آن مسلط شوند.

آدرس : شيراز ، بلوار بهشتی – روبروی پارک –  (۰۷۱۳۶۲۹۲۴۲۹)

 

زبان ترکی استانبولی |||  زبان روسی |||  زبان چینی:

موسسه گاما

موسسه گاما به عنوان دپارتمان زبان های خاص در شیراز و بهره گیری از مدرسان نیتیو خود در زمینه زبان های ترکی استانبولی ، روسی و چینی اولین و تنها مجموعه فعال در این زمینه در جنوب کشور میباشد.
همکاری اساتیدی چون نلیا مالیشکو ،گوکحان اولوتاش ، بنجامین اوپ، کادیر ارسوی از مهمترین مولفه های تاثیرگزار در خاص بودن مجموعه آموزشگاهی گاما میباشد

 

زبان انگلیسی – دوره عمومی(طولانی مدت)

مؤسسه زبان انگلیسی پارس واژه و ساعی

این مؤسسه با  سالها سابقه در امر تدریس یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین موسسات زبان شیراز بوده  با مدیریت استاد بزرگی چون جناب دکتر مرتهن دوره های محاوره و چت خود را بسیار تاثیر گذار ارایه میدهد.

ادرس: معالی اباد – کوچه ۱ –

تلفن:۰۷۱۳۶۲۳۲۳۹۴

 


موسسه زبان داوری در شیراز لیست آموزشگاههای زبان انگلیسی در شیراز آموزشگاه زبان بهار شیراز آموزشگاه زبان فاخر شیراز آموزشگاه زبان دیباگران شیراز کلاس فشرده زبان انگلیسی در شیراز موسسه زبان جهاد دانشگاهی شیراز آموزشگاه زبان در شیراز

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن