اموزش تدریس زبان ترکی استانبولی در شیراز یاسوج بوشهر کرمان یزد بندرعباس اصفهان تهران

برای انتخاب بهترین کلاس زبان ترکی استانبولی در شیراز یاسوج بوشهر کرمان یزد بندرعباس اصفهان تهران چند فاکتور مهم مقایسه شده است که در ذیل هر کدام را مشاهده میکنید

  1. دوره های طراحی شده زبان ترکی استانبولی
  2. کیفیت و انرژی کار اساتید
  3. امکانات آموزشی زبان ترکی استانبولی
  4. نحوه مدیریت و برخورد پرسنل آموزشگاه زبان ترکی استانبولی
  5. در دسترس بودن
  6. باز خورد تجربی زبان آموزان ترکی استانبولی

توجه : بهترین کلاس زبان ترکی استانبولی در شیراز یاسوج بوشهر کرمان یزد بندرعباس اصفهان تهران با توجه به اهداف شما قدم برمیدارد . مهمترین کار شما درس خواندن است ! فراموش نکنید که با درس نخواندن عملا هیچ آموزشگاهی کمک رسان شما نخواهد بود .

اموزش تدریس زبان ترکی استانبولی

علاقمندان به زبان ترکی استانبولی که به تدرس علاقمند هستند ، در آموزشگاه زبان گاما می توانند دوره های اموزش تدریس زبان ترکی استانبولی را بگذرانند . متدهای آموزشی کاملا مطابق استاندارهای آموزشی دنیاست و در دوره های آموزشی کوتاه مدت ارائه می شود و از این رو طرفداران زیادی دارد .

موسسه گاما یکی از مجهزترین آموزشگاه ها و بهترین کلاس زبان ترکی استانبولی یزد ، شیراز ، تهران ، اصفهان می باشد که در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی و برگزاری دوره های آماده سازی آزمون یوس YÖS ترکیه ، سابقه ۸ ساله دارد و از اساتید با تجربه در خصوص آموزش زبان ترکی استانبولی استفاده می کند. ( جهت مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های زبان کشور روی این لینک کلیک کنید )

بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی یزد

دوره کاربردی زبان ترکی استانبولی در ۳ ماه 

در آموزشگاه گاما برای آموزش زبان ترکی استانبولی به نحوی زمانبندی شده که شما را در مدت زمان ۳ ماه به سطح مکالمه برساند و تصور کنید که شما بعد مدت زمان تعیین شده ۳ ماه به مکالمه زبان ترکی استانبولی رسیده اید و می تواند بدون مشکل به ترکیه سفر کرده و کار های خود را بدون نیاز به مترجم انجام دهید.

دوره محاوره ترکی استانبولی موسسه گاما

ویژه افرادی که به پایه های زبان ترکی استانبولی مسلط بوده و قصد تمرین زبانی و قوی شدن لهجه را دارند. این دوره با مدرسان ترکیه ای ارائه می شود.

طول هر دوره ۱۵ جلسه است ( ۲ جلسه ۱٫۵ ساعته در هفته به مدت ۲ ماه )

دوره های ترمیک آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی از مقدماتی تا پیشرفته با استانداردهای تومر دانشگاه آنکارا در این دوره بیشتر  تمرکز مدرس بر روی متن کتاب بوده و آموزش زبان در یک ساختار آکادمیک پیش خواهد رفت.دوره های ترمیک به افرادی که در طولانی مدت بخواهند به فراگیری این زبان بپردازند کمک شایانی خواهد نمود.

مدت هر ترم : ۲٫۵ ماه (دو جلسه ۱٫۵ ساعته در هفته)
تعداد جلسات هر ترم : ۲۰
مجموع دوره ها: ۱۲ ترم

جهت شرکت در دوره ها با شماره های زیر تماس بگیرید :

بستن