اموزش تدریس زبان ترکی استانبولی در شیراز یاسوج بوشهر بندرعباس کرمان اصفهان تهران

آموزش تدریس زبان ترکی استانبولی در شیراز

موسسه گاما اولین و بهترین اموزشگاه کلاس های زبان ترکی استانبولی در شیراز و جنوب کشور، از سال 89 فعالیت خود را زمینه آموزش و گسترش این زبان آغاز نمود.
در طی سالیان گذشته هزاران نفر از شرکت ها و نهادهای تجارتی مختلف از دوره های متنوع زبان ترکی استانبولی موسسه گاما  استفاده نموده و به پیشرفت های چشمگیری در زمینه های فعالیتی خود دست یافتند.همکاری بالغ بر ده ها مدرس ایرانی و چندین مدرس ترکیه ای الاصل از عوامل اصلی موفقیت گاما در زمینه زبان ترکی استانبولی بوده است.
 

دقت کنید !!
قبل از ثبت نام در هر آموزشگاه زبان ترکی استانبولی یک جلسه رایگان در کلاس درس استاد شرکت نموده  و پس از مقایسه کیفیت موسسات اقدام ثبت نام فرمایید.

مهندس مومنی بزرگترین و بهترین مدرس زبان ترکی استانبولی ایران در گاما تدریس میکند..

 شیوه های منحصر به فرد آموزشی  موجود در گاما که با  زیر نظر بزرگترین استاد زبان ترکی استانبولی کشور جناب مهندس مومنی  ایجاد شده برگ زرینی بر تاریخچه این دپارتمان بوده به گونه ای که حتی مدرسان نیتیو شاغل در دانشکده تومر دانشگاه آنکارا نیز به ستایش آن پرداخته اند.

زمان شما بزرگترین سرمایه شماست

زمانتان را با حضور در کلاس های بی کیفیت هدر ندهید!!

 


 **ابداعات آموزشی گاما در زمینه آموزش زبان ترکی استانبولی**


استفاده از دو مدرس همزمان، یک ایرانی و یک ترک نیتیو

 

بهره گیری از ترکیب توانایی های دو استاد که هردو به زبان ترکی استانبولی مسلط بوده به گونه ای که یک مدرس به تشریح  فارسی مطالب پایه و اصول زبان ترکی پرداخته و مدرس دیگر با اصالت ترکیه ای(مدرس نیتیو)  دانش زبانی زبان آموزان را به چالش میکشد.

بهره گیری از ابزارهای کمک آموزشی چند رسانه ای


شامل استفاده از فیلم های آموزشی ، نرم افزارهای جدید و …

سیستم آزمون های معکوس


سالهاست سیستم آموزشی موجود در کشور در زمینه زبان های خارجه به پرورش زبان آموزانی پرداخته که همگی در توانایی دریافت مطالب (مهارت گوش دادن و فهمیدن) بسیار رشد پیدا کرده در صورتی که در انتقال مطالب (مهارت صحبت کردن) ضعف های بسیار دارند.

آزمون های برگزار شده در گاما به شیوه  معکوس سعی در ارتقا توانایی صحبت کردن را دارد

آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز یاسوج بوشهر

دوره های برگزار شده در گاما:

 

**دوره کاربردی (با دو استاد همزمان زیر نظر استاد مومنی)

این دوره پرطرفدارترین دوره ارایه شده در دپارتمان ترکی استانبولی جنوب بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده میشوند.
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در ترکیه را دارند در این دوره شرکت میکنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری زبان در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.
دوره کاربردی به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) پرداخته و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

طول هر دوره:  دو ماه (دو جلسه ۱٫۵ساعته در هفته به مدت2.5 ماه)

دوره ترمیک:

آموزش زبان ترکی استانبولی از مقدماتی تا پیشرفته با استانداردهای تومر دانشگاه آنکارا
در این دوره بیشتر  تمرکز مدرس بر روی متن کتاب بوده و آموزش زبان در یک ساختار آکادمیک پیش خواهد رفت.دوره های ترمیک به افرادی که در طولانی مدت بخواهند به فراگیری این زبان بپردازند کمک شایانی خواهد نمود.

مدت هر ترم : ۲٫۵ ماه(دو جلسه ۱٫۵ ساعته در هفته)
تعداد جلسات هر ترم : ۲۰
مجموع دوره ها: ۱۲ ترم

دوره محاوره:

ویژه افرادی که به  پایه های زبان ترکی استانبولی مسلط بوده و قصد تمرین زبانی و قوی شدن لهجه را دارند.این دوره با مدرسان ترکیه ای ارایه میشود
طول هر دوره: 15 جلسه (دو جلسه ۱٫۵ساعته در هفته به مدت2 ماه)

 

جهت شرکت در دوره های آموزشی زبان ترکی استانبولی با ما تماس بگیرید

موسسه گاما

07136476676
07136292429

09172489025
09172489026

09179164088

 

بهترین کلاس تدریس زبان ترکی استانبولی در تهران ، بهترین کلاس تدریس زبان ترکی استانبولی در یزد، بهترین کلاس تدریس زبان ترکی استانبولی در  کرمان ، بهترین کلاس تدریس زبان ترکی استانبولی در  اهواز ، بهترین کلاس تدریس زبان ترکی استانبولی در بندرعباس ، بهترین کلاس تدریس زبان ترکی استانبولی در بوشهر ،بهترین کلاس تدریس زبان ترکی استانبولی در  اصفهان ،

بستن