آموزش زبان روسی

آموزش دوره پادفک روسی

دوره پادفک روسی چیست ؟

آموزش دوره پادفک روسی : یک دوره یکساله آموزش زبان روسی بهمراه دروس زیست، شیمی و ریاضی  برای دانشجویانی است که قصد ادامه تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در روسیه را دارند. دوره پادفک روسی مانند دوره پیش دانشگاهی خودمان  است که داوطلبان را آماده ورود به دانشگاه ها می کند. به طور معمول هر دانشگاه در روسیه دوره را بر اساس معیار های خود برگزار می کند.

موسسه گفت و شنود به عنوان یک مجموعه آموزشی پیشرو برای اولین بار اقدام به ارایه دوره کلاس پادفک زبان روسی در شیراز جهت ورود به پزشکی در روسیه  نموده و زبان آموزان خود را قادر می سازد برای آزمون پادفک بسیار قدرتمند تر از رقبا ظاهر شوند.

دوره کاربردی + پاتفک زبان روسی (زیست، شیمی، ریاضی ) :

افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در کشور های روس زبان را دارند در این دوره شرکت می کنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری زبان روسی در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.

طول کل دوره:

۷۳ جلسه که به دو بخش کاربردی + اصطلاح شناسی  زیست و شیمی میپردازد (تعداد جلسات افزایش یافت)

بخش کاربردی: 

۵۰ جلسه به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) البته آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

بخش پادفک: 

۲۳ جلسه آموزش و تدریس دروس زیست ، شیمی و آناتومی  به زبان روسی ویژه افرادی که قصد تحصیل در خانواده رشته های پزشکی را دارند
مدرس : اساتید روس ( خانم نلیا مالیشکو  ، استاد ملایف ، استاد انا)

خوابگاه:
برای متقاضیان عزیزی که از سایر شهر های و استانها قصد شرکت در دوره های پادفک روسی را دارند خوابگاهایی نزدیک به مجموعه اموزشی گاما در نظر گرفته شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و زمان بندی کلاس ها

تماس بگیرید

شماره تماس موسسه گفت و شنود

برگزار کننده دوره های گروهی و خصوصی 

و آنلاین زبان روسی

۰۹۱۷۸۲۹۲۳۲۷

۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶

۰۷۱۳۶۲۳۲۳۹۴

[us_blog type=”carousel” columns=”4″ orderby=”alpha” items=”” ignore_sticky=”1″ categories=”%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c” show_date=”1″ show_author=”1″ show_categories=”1″ show_tags=”1″ show_comments=”1″ show_read_more=”1″ carousel_arrows=”1″ carousel_dots=”1″ carousel_center=”1″ carousel_slideby=”1″ carousel_autoplay=”1″]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن