آموزشگاه زبان روسی شیراز

آموزشگاه زبان روسی شیراز

چرا باید زبان روسی را یاد بگیریم؟

چنانچه که همه ما می دانیم، تحریم ها کشورهای اروپایی و آمریکا بر علیه کشور عزیزمان شدید تر شده و وضعیت تجارت و کسب و کار های بین المللی با این کشور ها سخت تر شده و بازار تجارت با کشور های همسایه از قبیل روسیه ترکیه چین رونق بیشتری دارد و از ملزومات اولیه در تجارت با این کشورها یادگیری زبان رسمی آنهاست.

لذا موسسه گفت و شنود در این راستا دوره های کاربردی و فشرده زبان روسی را طراحی کرده است :

دوره کاربردی ۳ ماهه زبان روسی

این دوره پرطرفدارترین دوره ارایه شده در دپارتمان روسی موسسه گفت و شنود بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده می شوند.
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در کشور های روس زبان مانند روسیه اوکراین بلاروس را دارند در این دوره شرکت می کنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری زبان روسی در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.
دوره کاربردی به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) پرداخته و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

طول هر دوره: ۴۵ جلسه (دو جلسه ۳ ساعته در هفته به مدت ۳ ماه)
مدرس : روس ( خانم نلیا مالیشکو ، خانم دینا نعیموا ، آقای ملاعف)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و زمان بندی کلاس ها

تماس بگیرید

شماره تماس موسسه گفت و شنود

برگزار کننده دوره های فشرده گروهی و خصوصی 

 زبان روسی

۰۹۱۷۸۲۹۲۳۲۷

۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶

۰۷۱۳۶۲۳۲۳۹۴

[us_blog type=”carousel” columns=”4″ orderby=”alpha” items=”” categories=”%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c” title_size=”16px” show_date=”” show_author=”” show_categories=”” show_tags=”” show_comments=”” show_read_more=”1″ carousel_arrows=”1″ carousel_dots=”1″]
بستن